KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15243269
nr 1524 3269
Fred Andersson
(1921-1990), Sverige
Landskap. Signerad, daterad -65. Akvarell, bildmått: 23x31 cm, yttermått inklusive ram: 33x41 cm
Fred Andersson, svensk målare född 1921, död 1990.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 februari 2023
kl 18:53:43
25/2 11:10:56
26/2 17:39:56